Wróć

02/02: Jan Młynarski prezentuje Lunatycy [SOLD OUT]

Piątek

02/02/2024 23:00

Kup bilety na Going.

Lunatycy to projekt, w ramach którego Jan Młynarski, pod osłoną nocy i wspólnie z zaproszonymi gośćmi, zaprezentuje swoje interpretacje standardów jazzowych…

„Od dziecka kochałem ballady jazzowe. Prawie każdego ranka, w dzieciństwie szum czarnej płyty z głosem Billie Holiday, Elli Fitzgerald czy Nat King Cole’a dobiegał z pracowni mojego ojca. Tak zaczynał się dzień. Po latach, kiedy zacząłem zgłębiać dorobek polskich kompozytorów rozrywkowych, głównie międzywojnia, poznałem sporo równie pięknych jazzowych ballad z rodzimym tłem. Dotarłem do momentu, w którym pragnę podzielić się moim spojrzeniem na garść najpiękniejszych melodii amerykańskich i polskich, w wyjątkowej oprawie, „pod osłoną nocy”.

Z moim kwartetem chcemy wydobyć z tych melodii ich kwintesencję i sekret. W moim odczuciu jest to możliwe tylko nocą, kiedy tajemnice, pragnienia, namiętności i smutki unoszą się jak nietoperze. Zapraszam zakochanych szczęśliwie i nieszczęśliwie. Singli też. Przeżyjmy razem spotkanie z balladą jazzową, w wyjątkowych okolicznościach.

Do kolejnego koncertu w Jassmine zaprosiłem wyjątkowych muzyków:”
Kamila Drabek- kontrabas
Tymon Kosma – wibrafon
Jarosław Bothur- saksofon
i
Jan Młynarski – perkusja, śpiew

Drzwi 23:00
Start 00:00

Nie prowadzimy rezerwacji stolików. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia i zajęcia miejsc.

Do zobaczenia!

Więcej koncertów