Wróć

02/03: Turnau Solo [SOLD OUT]

Sobota

02/03/2024 19:00

Kup bilety na Going.

TURNAU SOLO to wielka gratka dla wszystkich doceniających intymną atmosferę koncertów Grzegorza Turnaua. Tym razem w Jassmine, po raz pierwszy w tej formule, Artysta wystąpi sam przy fortepianie. To okazja do bliskiego kontaktu z muzyką i piosenkami Grzegorza, a kameralny charakter spotkania pozwoli delektować się każdym dźwiękiem fortepianowych wersji znanych i lubianych piosenek. 

Grzegorz Turnau na estradzie jest stale obecny od 40 lat. Wydał 16 albumów z własnym repertuarem i 3 płyty będące interpretacją utworów innych artystów. Gościnnie brał udział w wielu projektach fonograficznych i koncertowych, współpracując z licznymi solistami, instrumentalistami i orkiestrami.

Debiutował na XX Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie (1984) utworem Znów wędrujemy (do wiersza K.K. Baczyńskiego), gdzie zdobył pierwszą nagrodę. Zaproszony przez Piotra Skrzyneckiego do Piwnicy pod Baranami, występował tam 13 lat. Brał także gościnny udział w wielu projektach, z których najważniejsze to: Nieszpory Ludźmierskie (1992) i Droga, życie, miłość (2000) J.K. Pawluśkiewicza i L.A. Moczulskiego.

Grzegorz Turnau jest także autorem muzyki teatralnej i filmowej. Wraz ze swoim zespołem zagrał do tej pory blisko 3000 koncertów, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem słuchaczy ceniących oryginalną i kunsztowną formę estradową.

Posłuchaj:
https://youtu.be/1XBY-tERRMU?si=kxES6ERBrAaTIqCT
https://youtu.be/vhuW6Pvwj4I?si=kDK_eoT46bwDp7M3
https://youtu.be/vhuW6Pvwj4I?si=7V-aPlw-K-UVT0sl

Drzwi 19:00
Start 20:30

Nie prowadzimy rezerwacji stolików. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia i zajęcia miejsc.

Do zobaczenia!

Więcej koncertów