Wróć

02/11: Antonio Sanchez & Bad Hombre

Wtorek

02/11/2021 19:00

Kup bilety na Going.

Antonio Sanchez, zdobywca wielu nagród nagród Grammy, multiinstrumentalista, wszechstronnie utalentowany artysta-perkusista…

We wspólnym projekcie z wokalistką Thaną Alexa, BIGYUKI na klawiszach i Lex Sadler na basie.

Wiosną 2022 Warner Bros Records wyda album „SHIFT (Bad Hombre Vol 2)” nagrany przez Antonio Sancheza. W tym muzycznym projekcie, Sanchez współpracuje z artystami, od Trenta Reznora po Lila Downs… od Meshell Ndegeocello po Dave’a Mathews i nie tylko.

SHIFT to zestaw piosenek pochodzących od wielu artystów, którzy powierzyli Sanchezowi swoje utwory, melodie, teksty, aby mógł je wyrazić na nowo. Brzmienie przepuszczone przez nowe, muzyczne filtry Sancheza zyskuje nowe odcienie, a czasem nawet całkiem odmienny gatunek.

Thana Alexa – wokal
BIGYUKI – klawisze
Lex Sadler – bas
Antonio Sanchez – perkusja

Japoński klawiszowiec Bigyuki współpracował z Bilalem Oliverem, Talibem Kwelim i Robertem Glasperem oraz uczęszczał do Berklee College of Music. Lex Sadler jest dyrektorem muzycznym, programistą i basistą Abir, występował z Arlissą, Nicole Bus, Jordanem Brattonem, Ellie Goulding i Ellą Henderson. Wokalistka Thana Alexa została zwyciężczynią UnsignedOnly Music Competition w kategorii jazz, zwyciężczynią plebiscytu Downbeat Critic „Rising Star Vocalist”, a jej debiutancki album Ona był nominowany do dwóch nagród Grammy.

Drzwi – 19:00

Koncert – 20:30

Do zobaczenia!

Więcej koncertów