Wróć

06/04: Quiet Colors

Sobota

06/04/2024 19:00

Kup bilety na Going.

Quiet Colors to przełomowy duet jazzowy składający się ze znakomitego argentyńskiego perkusjonisty Marcelo Woloskiego i intrygującej wokalistki, pianistki i wykładowczyni słynnego Berklee College of Music, Joanny Kucharczyk. Wywodzący się z różnych, lecz bogatych w tradycje muzyczne światów, wspólnie tworzą charakterystyczne i urzekające brzmieni

Marcelo Woloski, doświadczony perkusista i perkusjonista, trzykrotnie zdobył prestiżową nagrodę Grammy jako zasłużony członek  zespołu Snarky Puppy. Jego niekonwencjonalne podejście do instrumentacji oraz zdolność do łączenia tradycyjnych rytmów z Ameryki Południowej (m.in. chacarera, lando, candombe) z innymi gatunkami muzycznymi uczyniła go ulubieńcem publiczności na całym świecie.

Z kolei Joanna Kucharczyk, korzystając ze swojego doświadczenia w europejskim jazzie, tworzy eklektyczne i przejmujące melodie, które w połączeniu z minimalistycznym, a jednocześnie bogatym akompaniamentem fortepianu, tworzą interpretacje, które głęboko rezonują ze słuchaczami. Jej głos jest kolejnym instrumentem w dwuosobowej orkiestrze Quiet Colors. 

Ich debiutancki album „Why” doskonale prezentuje ich wspólny potencjał, a “Do You Like It Here”, utwór w którym gościnnie wystąpiła wielokrotnie nominowana do Grammy Becca Stevens dodatkowo rozświetla album. Koncerty duetu spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności m.in. podczas Barcelona Jazz Festival, prestiżowej serii koncertów Live in Muri (Szwajcaria), w Argentynie, Urugwaju, Ekwadorze, Danii. Quiet Colors to orzeźwiające i inspirujące brzmienie na światowej scenie jazzowej.

Posłuchaj:

Skład:
Joanna Kucharczyk – głos, fortepian
Marcelo Woloski – perkusja

Drzwi 19:00
Start 20:30

Nie prowadzimy rezerwacji stolików. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia i zajęcia miejsc.

Do zobaczenia!

Więcej koncertów