Wróć

07/04: Jazz Po Polsku: Piotr Krępeć

Niedziela

07/04/2024 19:00

Kup bilety na Going.

W ramach projektu JAZZ PO POLSKU „Warsaw Live Sessions” odbędą się kolejne autorskie koncerty czołówki polskiej sceny jazzowej, a także gości z zagranicy.

Piotr Krępeć to autor czterech solowych albumów: Earth 2023, Simple 2022, Movement in Silence 2018, In Substance 2013  Przez branżowy magazyn Top Guitar okrzyknięty „objawieniem i nadzieją polskiej gitary i muzyki w ogóle”.  Dwukrotnie koncertował w Chinach – w roku 2018 wystąpił jako gość specjalny na największym w Chinach festiwalu gitarowym Zhejiang Guitar Festiwal 2018 w Hangzhou, a w roku 2016 zagrał 8 koncertów w ramach Tournée. 

Jest także kompozytorem muzyki filmowej i teatralnej. Skomponował i nagrał muzykę do filmu „Podróż z bagażem podręcznym” w reżyserii Arka Biedrzyckiego. Film zdobył uznanie na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w CANNES we Francji w 2012 roku. 

Współpracuje z Teatrem Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu w charakterze kompozytora muzyki do spektaklu „Odloty” w reżyserii Agnieszki Kołodyńskiej-Iglesias. Współtworzy muzykę do serialu TVP „Leśniczówka”, w tym piosenki „Dom dobrych drzew” Edyty Górniak. Współtworzył projekt „Tehilim” z ikonami polskiego jazzu: Antonim Gralakiem, Jackiem Kochanem, Dominikiem Wanią, oraz duet z Markiem Kazaną.

Skład:
Piotr Krępeć – gitara akustyczna solo

Drzwi – 19:00
Koncert – 20:30

Wydarzenie jest współfinansowanie ze środków Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy.

Nie prowadzimy rezerwacji stolików. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia i zajęcia miejsc.

Do zobaczenia w Jassmine!

Więcej koncertów