Wróć

10/02: WE ARE: Acid Rain & Sneaky Jesus [SOLD OUT]

Czwartek

10/02/2022 19:00

Kup bilety na Going.

Zapraszamy na wspólny koncert Sneaky Jesus i Acid Rain w ramach cyklu WE ARE, w którym oddajemy naszą scenę młodym, zdolnym i obiecującym artystom.

ACID RAIN
Echo free jazzu, minimalizm, sonoryzm i niepowtarzalna wizja zespołowego brzmienia. Tak w kilku słowach można by uchwycić kierunek, w którym zmierza trio Kwaśny Deszcz. W ich utworach można usłyszeć inspiracje jazzem skandynawskim, muzyką współczesną, muzyką elektroniczną. Przez lata wspólnych prób, muzycznych eksperymentów, rozmów i doświadczeń wytworzyli unikalną muzyczną przestrzeń, w której mogą swobodnie i bezkompromisowo wyrażać siebie. Kwaśny Deszcz polega przede wszystkim na kolektywnej improwizacji i energii powstałej przez wzajemne zrozumienie.

Posłuchaj: https://youtu.be/5c423z07JvM

Skład zespołu:

Kacper Krupa – saksofon
Piotr Cienkowski – kontrabas
Stanisław Aleksandrowicz – perkusja

SNEAKY JESUS
Wrocławski kwintet jazzowy głęboko zakorzeniony w rodzimej tradycji gatunku, która w połączeniu z elementami breakbeatu, jazzu zachodniego i punk rocka składa się w wyjątkową ekspresyjną mieszankę. Brzmienie kwintetu charakteryzują otwarte formy, nieprzewidywalne zmiany dynamiczne i zamiłowanie do improwizacji.

Posłuchaj: https://youtu.be/x2GT-TzrAEM

Skład zespołu:
Matylda Gerber – saksofon tenorowy, saksofon barytonowy
Maciej Forreiter – gitara
Mariano De Ona Martinez – syntezatory, elektryczne piano
Beniamin Łasiewicki – gitara basowa
Filip Baczyński – perkusja

Do zobaczenia!
Drzwi 19:00
Koncert 20:30

Jassmine, Wilcza 73, Warszawa

Więcej koncertów