Wróć

11/03: Mica Millar [SOLD OUT]

Sobota

11/03/2023 19:00

Kup bilety na Going.

Napisany, zaaranżowany i wyprodukowany przez artystkę album „Heaven Knows” zgłębia tematy ludzkiej natury, duchowości, miłości, nierówności i wzmocnienia, czerpiąc inspirację z mnóstwa klasycznych pejzaży dźwiękowych, w szczególności z soulu, bluesa, gospel i jazzu.

Gromadząc ponad milion streamów od dnia premiery w czerwcu, „Heaven Knows” zyskało szerokie uznanie tego lata, włączając w to liczne krajowe wsparcie radiowe od Trevora Nelsona w BBC Radio 2 oraz miejsce w audycji „Loose Ends” Clive’a Andersona w BBC Radio 4. Wspierany przez Craiga Charlesa i Toma Robinsona w 6 Music oraz Victoria Jane z BBC Radio 1 i Good Morning Sunday w BBC Radio 2, Jazz FM wymienia ją również jako jedną z najczęściej granych artystek, wymieniając jej najnowsze single obok „ Heaven Knows otrzymał „Album tygodnia”, a single „Girl”, „More Than You Give Me”, „Heaven Knows” i „Will I See You Again” zostały wyróżnione jako „Track of the Week”.

Wyraźna wizja Miki przyniosła jej renomę w branży, a jej kreatywność, zapał i dbałość o szczegóły sprawiły, że „Heaven Knows” jest albumem, jakim jest – ponadczasową kolekcją nowoczesnego soulu, ukazującą pewną siebie nową artystkę, szybko ugruntowującą swoją pozycję jako nowy i wyjątkowy głos w brytyjskiej muzyce Soul. Cieszymy się, że już w marcu usłyszymy ten piękny materiał na żywo.

Posłuchaj:

Skład:
Mica Millar – Lead Vocal
Joe Luckin – Drums
Chris Rabbits – Bass
Alex Dineen – Guitar
Ben Lee Smith – Keys/Vocals

Drzwi 19:00
Koncert 20:30

Nie prowadzimy rezerwacji stolików. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia i zajęcia miejsc.
Po wyprzedaniu koncertu nie będzie prowadzona sprzedaż na bramce.


Do zobaczenia!

Więcej koncertów