Wróć

12/03: Keyon Harrold

Wtorek

12/03/2024 19:00

Kup bilety na Going.

Keyon Harrold, światowej klasy jazzman, powraca do Warszawy. 

12 marca w Jassmine na scenie ponownie stanie Keyon Harrold. Dla znakomitego trębacza, kompozytora, współpracownika niezliczonej wprost liczby cenionych gwiazd muzyki, będzie to kolejna wizyta w Polsce na nasze zaproszenie.

Artysta przyjedzie do Polski z nowym albumem “Foreverland”.

Foreverland jest materiałem pełnym emocji i dramatyzmu, to triumfalna podróż, która prowadzi słuchacza przez dobre, złe, brzydkie i piękne doświadczenia, prowadząc do mądrości. Harrold mówi: To, co mogę zaoferować jako muzyk grający na instrumencie, to uczciwy przekaz emocji. 

Trąbkę Harrolda mieliśmy szansę usłyszeć na dwóch płytach, które otrzymały nagrodę Grammy – ścieżce dźwiękowej do filmu “Miles Ahead” oraz “Take Me to the Alley” Gregory’ego Portera. W głosowaniu czytelników “Jazz Times” na najlepszego debiutanta 2015 r., Keyon zajął drugie miejsce. “Przyszłością trąbki” określił go z kolei sam Wynton Marsalis. Twórczość gwiazdy koncertu w Jassmine to wypadkowa jazzowych tradycji, ducha muzyki soul i R&B oraz hiphopowej energii i autentyczności. Keyon Harrold nie przywiązuje wagi do gatunkowych szufladek.

Posłuchaj:
https://youtu.be/ko8hFjLk1Xk?si=WwL-O9okENDqurfi
https://youtu.be/foocZIm_sRE?si=PLsI2E-7FR_rOJcd
https://youtu.be/CdHLbX8z_3k?si=smhkUDFT2oRWf3Tk 

Skład:
Keyon Harrold – bandleader trumpet vocals
Daniel Winshall – bass
Andrew Renfroe – guitar
Chad Selph – keys
Jaylen Pentinaud – drums

Drzwi 19:00
Koncert 20:30

Nie prowadzimy rezerwacji stolików. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia i zajęcia miejsc.
Do zobaczenia!

Więcej koncertów