Wróć

13/02: Kiefer [SOLD OUT]

Wtorek

13/02/2024 19:00

Kup bilety na Going.

Kiefer jest centralną postacią sceny muzyki niezależnej w Los Angeles. Jego brzmienie łączy różne modalności Black American Music – od jazzu i R&B, po hip-hop i muzykę elektroniczną.

Kiefer dorastał w San Diego w Kalifornii, od najmłodszych lat zanurzony w jazzie przez ojca, a później w szkole średniej w bitach inspirowanych hiphopem. Studiując grę na fortepianie jazzowym na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles, Kiefer zdobył także swoją edukację w zakresie beatów, uczestnicząc w występach w Low End Theory i współpracując z innymi artystami tej sceny.

Mocne bity, złożone jazzowe brzmienia i sentymentalne melodie – wszystko to znalazło odzwierciedlenie w debiucie Kiefera, „Kickinit Alone”, wydanym przez Leaving Records w 2017 r. Wkrótce potem Kiefer podpisał kontrakt ze Stones Throw i wydał dwie płyty LP: „Happysad” (2018) i „When There’s Love Around” (2021). Jego nowa pełnowymiarowa płyta zatytułowana „It’s Ok, B U” jest już dostępna wszędzie.

Poza pracą solową Kiefer nagrywał z takimi artystami jak Drake, Kaytranada, Sir i Terrace Martin oraz był producentem dla Andersona .Paaka na jego nagrodzonej nagrodą Grammy płycie „Ventura”.

Posłuchaj:

Skład:
Kiefer Shackelford – keys
Myles Martin – drums

Drzwi 19:00
Koncert 20:30

Nie prowadzimy rezerwacji stolików. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia i zajęcia miejsc.
Po wyprzedaniu koncertu nie będzie prowadzona sprzedaż na bramce.

Do zobaczenia!

Więcej koncertów