Wróć

14/02: Monika Borzym: Songs for Lovers [SOLD OUT]

Wtorek

14/02/2023 19:00

Kup bilety na Going.

Zapraszamy na sensualny, walentynkowy koncert Moniki Borzym, która deklaruje, iż użyje wszystkich swoich mocy oraz wiedzy (a trzeba Państwu wiedzieć, że Monika jest wykształconym psychoseksuologiem), żeby wyszli Państwo z tego koncertu wpatrzeni w siebie jak zakochani nastolatkowie i udali się prosto do swoich sypialni.

Monika Borzym obdarzona wyjątkowym głosem, nieprzeciętną charyzmą sceniczną oraz ogromnym poczuciem humoru. Artystka urodziła się w Warszawie lecz edukacje muzyczną odbierała w równym stopniu w Polsce oraz w Stanach Zjednoczonych. Wcześnie rozpoczęła karierę muzyczną. Dzięki nagraniu kilku znakomitych albumów dla renomowanej wytwórni Sony Music zdobyła uznanie krytyków oraz publiczności jako jedna z najbardziej interesujących artystek jazzowych młodego pokolenia.
Artystka może pochwalić się współpracą m.in. z takim i osobowościami ze świata muzyki jak: John Scofield, Aarona Parks, Gil Goldstein, Larry Grenadier, Erica Harland czy Larry Campbell.
Poza muzyką pasją Moniki jest psychoseksuologia. Na scenie oraz poza nią Monika głosi ideę ciało pozytywności. W Radiu Nowy Świat prowadzi autorską audycję muzyczną „Muzyczny Gabinet Terapeutyczny”.

Skład:
Monika Borzym -voc
Krzysztof Dys – piano
Max Mucha – bass
Michał Bryndal – perkusja

Drzwi 19:00
Koncert 20:30

Nie prowadzimy rezerwacji stolików. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia i zajęcia miejsc.
Po wyprzedaniu koncertu nie będzie prowadzona sprzedaż na bramce.

Do zobaczenia!

Więcej koncertów