Wróć

15/03: Antonio Sanchez [SOLD OUT]

Piątek

15/03/2024 19:00

Kup bilety na Going.

Antonio Sanchez  z solowym projektem w Jassmine!

Urodzony w Meksyku, czterokrotny zdobywca nagrody Grammy, Antonio Sánchez rozpoczął grę na perkusji w wieku pięciu lat i występował profesjonalnie w swoich wczesnych nastoletnich latach na meksykańskiej scenie rockowej i jazzowej. Ukończył studia z fortepianu klasycznego w Meksyku, a w 1993 roku zaczął studiować na Berklee College of Music i New England Conservatory, gdzie ukończył z wyróżnieniem studia jazzowe.

Od przeprowadzki do Nowego Jorku w 1999 roku, Sánchez stał się jednym z najbardziej poszukiwanych perkusistów na międzynarodowej scenie. Po 18 latach i 9 albumach jako jeden z najbardziej szanowanych współpracowników gitarzysty i kompozytora Pata Metheny’ego, rozpoczął nagrywanie i wspólne występy również z innymi szanowanymi artystami, takimi jak: Chick Corea, Gary Burton, Michael Brecker, Charlie Haden i Toots Thielemans.

W 2014 roku popularność Sáncheza znacznie wzrosła, kiedy to skomponował ścieżkę dźwiękową do filmu Alejandro Gonzáleza Iñárritu „Birdman”, dzięki któremu  Sánchez zdobył kolejną nagrodę Grammy.

Posłuchaj:
https://youtu.be/U3wszWk4xWI?si=dmROH60CFy2CbpTP
https://youtu.be/TQFzDxd9KFw?si=vvFgF0vULqxj7wZj 

Skład:
Antonio Sanchez
Seamus Blake
Gwilym Simcock
Doug Weiss

Drzwi 19:00
Koncert 20:30

Nie prowadzimy rezerwacji stolików. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia i zajęcia miejsc.

Do zobaczenia!

Więcej koncertów