Wróć

16/11: The Bad Plus [SOLD OUT]

Środa

16/11/2022 19:00

Kup bilety na Going.

The Bad Plus to oryginalność. Demokratyczny wkład, jasna wizja, na przekór z konwencjami. Przez ostatnie dwie dekady zespół żył w duchu przygody, tworzył własne zasady i robił to z odwagą, kreatywnością i dobrymi intencjami. Unikając łatwej kategoryzacji, The Bad Plus zdobył uznanie krytyków i legion fanów na całym świecie dzięki unikalnemu brzmieniu i niezapomnianym występom na żywo.

Teraz, w swoim 21 roku istnienia, The Bad Plus nadal przesuwa granice, przez zmiany zespołowe przywracają świeżą energię swojemu brzmieniu i serwują nowe dawki inspiracji. The Bad Plus nieustannie poszukują połączeń gatunkowych i technicznych, jednocześnie eksplorują nieskończone możliwości wyjątkowych specjalistów, jakich mają w zespole.

The Bad Plus zamierza wydać 15. studyjne nagranie i debiutancki album nakładem Edition Records w piątek, 30 września. „Ewolucja jest niezbędna do życia i kreatywności” – mówią Dave King i Reid Anderson. „Rozwinęliśmy się, ale wciąż jesteśmy The Bad Plus”. Materiału posłuchamy już na żywo w Jassmine!

Posłuchaj:
https://youtu.be/q9hOSZGMXlI
https://youtu.be/UynLwN8bMRs
https://youtu.be/HrOn46ROUOE

Skład:
Dave Kind (drums)
Reid Anderson (bass)
Ben Monder (guitar)
Chris Speed (tenor saxophone)

Drzwi 19:00
Koncert 20:30

Do zobaczenia!

Więcej koncertów