Wróć

17/06: Jan Młynarski prezentuje Lunatycy

Sobota

17/06/2023 23:00

Kup bilety na Going.

Lunatycy to nowy projekt, w ramach którego Jan Młynarski, pod osłoną nocy i wspólnie z zaproszonymi gośćmi, zaprezentuje swoje interpretacje standardów jazzowych… 

„Od dziecka kochałem ballady jazzowe. Prawie każdego ranka, w dzieciństwie szum czarnej płyty z głosem Billie Holiday, Elli Fitzgerald czy Nat King Cole’a dobiegał z pracowni mojego ojca. Tak zaczynał się dzień. Po latach, kiedy zacząłem zgłębiać dorobek polskich kompozytorów rozrywkowych, głównie międzywojnia, poznałem sporo równie pięknych jazzowych ballad z rodzimym tłem. Dotarłem do momentu, w którym pragnę podzielić się moim spojrzeniem na garść najpiękniejszych melodii amerykańskich i polskich, w wyjątkowej oprawie, „pod osłoną nocy”.

Z moim kwartetem chcemy wydobyć z tych melodii ich kwintesencję i sekret. W moim odczuciu jest to możliwe tylko nocą, kiedy tajemnice, pragnienia, namiętności i smutki unoszą się jak nietoperze. Zapraszam zakochanych szczęśliwie i nieszczęśliwie. Singli też. Przeżyjmy razem spotkanie z balladą jazzową, w wyjątkowych okolicznościach.

Do kolejnego koncertu w Jassmine zaprosiłem wyjątkowych muzyków:”

Skład:
Jan Emil Młynarski – Perkusja
Kamila Drabek – Kontrabas
Kuba Stankiewicz – Fortepian
Tomek Dąbrowski – Trąbka
Gaba Kulka – Wokal

Drzwi 23:00
Koncert 00:00

Nie prowadzimy rezerwacji stolików. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia i zajęcia miejsc.
Po wyprzedaniu koncertu nie będzie prowadzona sprzedaż na bramce.

Do zobaczenia!

Więcej koncertów