Wróć

18/12: #GentlemanTime z Jazzem: Wojtek Mazolewski Quintet [SOLD OUT]

Poniedziałek

18/12/2023 19:00

Kup bilety na Going.

Jazz i whiskey w najlepszym wydaniu.

Gentleman Jack zaprasza na koncert Wojtek Mazolewski Quintet z cyklu #GentlemanTime z Jazzem. Czołowy polski jazzman słynący z niesztampowych kolaboracji zagra 18 grudnia w Jassmine. A my zaserwujemy Wam wykwintne drinki. Oczywiście z nutą jazzu.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów jazzowych w Polsce zaprasza na wspólną podróż po świecie improwizacji. W swojej twórczości WMQ eksperymentuje, rozbudza emocje i udowadnia, że muzyka jazzowa ma potencjał burzenia muzycznych schematów.

Jazzu w wykonaniu WMQ słuchają wszyscy…

…od fanów kameralnych przestrzeni domowego zacisza, po entuzjastów wielkich koncertów kończących się owacjami na stojąco….

Wojtek Mazolewski to wybitny polski artysta jazzowy znany ze swojej pionierskiej pracy we współczesnym jazzie. Jako wirtuoz basu i kompozytor, Mazolewski łączy tradycyjny jazz ze współczesnymi elementami, dostarczając hipnotyzujących i emocjonalnie naładowanych wrażeń muzycznych. Z karierą obejmującą dziesięciolecia, stał się ikoną na polskiej scenie jazzowej, oczarowując publiczność na całym świecie swoją fuzją klasycznych i nowoczesnych stylów jazzowych. Jego występy na żywo słyną z energii i urzekającej prezencji scenicznej, dostarczając niezapomnianych i odkrywczych wrażeń, czyniąc go znaną postacią w globalnej społeczności jazzowej.

#GentlemanTime to wyjątkowy czas z bliskimi osobami. A jego idealną oprawą jest dobra whiskey i świetna muzyka. Gentleman Jack i jazz. Dwa luksusowe dobra eksportowe Ameryki spotykają się w projekcie #GentlemanTime z Jazzem. To wyjątkowa seria koncertów gwiazd polskiego i światowego jazzu pod patronatem Gentleman Jack. A przede wszystkim okazja, żeby się spotkać.

Żeby czas z bliskimi był jeszcze bardziej wyjątkowy.

Posłuchaj:

Skład:
Wojtek Mazolewski
Oskar Torok
Piotr Chęcki
Marcel Baliński
Tymek Papior 

Drzwi 19:00
Koncert 20:30

Nie prowadzimy rezerwacji stolików. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia i zajęcia miejsc.

Do zobaczenia!

Więcej koncertów