Wróć

19/12: Aga Zaryan „Christmas Songs”

Niedziela

19/12/2021 19:00

Kup bilety na Going.

W tym roku o świąteczną atmosferę w Jassmine zadba Aga Zaryan! Czym jest ta muzyczna Magia Świąt według Artystki?

19. grudnia – „Christmas Songs” w jazzowych aranżacjach wypełnią warszawski klub…


Usłyszymy autorską selekcję ponadczasowych ever-greenów o tematyce świątecznej oraz towarzystwo European Jazz Quartet. To kwintesencja koncertu świątecznego koncertu.

Wokalistka swoim śpiewem przeniesie nas w atmosferę pełną świątecznej aury i bożonarodzeniowego uniesienia. Olbrzymimi atutami występu będą wytrawny akompaniament zespołu European Jazz Quartet oraz wyjątkowy wybór utworów. W odmienionej, jazzowo-energetycznej wersji usłyszymy między innymi „Santa Claus Is Coming To Town”, „Jingle Bells”, które będą się uzupełniać z pełnym zadumy „Someday at Christmas” czy nastrojowym „The Christmas Song”. Repertuar koncertu to utwory z płyt „What Xmas Means To Me” Agi Zaryan.

Aga Zaryan – vocal
Michał Tokaj – piano
Robert Majewski – trumpet
Michał Barański – bass
Łukasz Żyta – drums

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi, smakowi i podejściu do śpiewania z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.

Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród w świecie muzycznym. Jej płyty sprzedają się w rekordowych nakładach, udowadniając, że ambicja i wysublimowany styl pozwalają dotrzeć do szerokiego grona publiczności. Artystka podbija serca publiczności koncertując na całym świecie. Aga Zaryan jest również aktywną działaczką społeczną, m.in: Ambasadorką PAH, sojuszniczką KPH.

Drzwi – 19:00

Koncert – 20:30

Do zobaczenia w Jassmine!

Więcej koncertów