Wróć

20/03: Cory Henry [SOLD OUT]

Poniedziałek

20/03/2023 19:00

Kup bilety na Going.

Zwycięzca Grammy, artysta, kompozytor, producent, multiinstrumentalista – Cory Henry w Jassmine x3!

Dorastając na Brooklynie w Nowym Jorku, Cory Henry oparł swoje dzieciństwo o strony z nutami. W wieku dwóch lat Cory zaczął grać na organach, a w szkole średniej był już stałym bywalcem Nowego Jorku i  Village Underground. Stamtąd jego kariera muzyczna wyrzuciła go na trasy koncertowe z legendami takimi jak Roots, Kirk Franklin i Kenny Garrett.

W 2014 roku Cory wydał swój pierwszy solowy projekt First Steps, który dotarł do pierwszej piątki albumów jazzowych Billboard, podczas gdy jego album koncertowy z 2016 roku, będący połączeniem muzyki gospel i jazz The Revival, został doceniony przez krytyków i wyróżniony przez NPR. Dwa lata później Cory Henry i The Funk Apostles wydali swój pierwszy album Art Of Love z pozytywnymi recenzjami w New York Times, Billboard i NPR.

Teraz Henry powraca z projektem Something To Say. Urodzony w okresie głębokiej refleksji, Cory przekłada swoje uczucia na piosenki i porusza tematy takie jak miłość, rozstania, świadomość społeczna, niesprawiedliwość i skutki wyczerpania emocjonalnego. Cory ostatecznie ma nadzieję zjednoczyć swoich słuchaczy.

Posłuchaj:
https://youtu.be/6m0lk3M3_Ts

Skład:
Cory Henry – Keys, vocals
TaRon Lockett – Drums
Josh Easley – Bass
Nick Semrad – Keys
Matia Washington – BGV
Taneka Dugan – BGV

Drzwi 19:00
Koncert 20:30

Nie prowadzimy rezerwacji stolików. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia i zajęcia miejsc.
Po wyprzedaniu koncertu nie będzie prowadzona sprzedaż na bramce.

Do zobaczenia!

Więcej koncertów