Wróć

20/04: Dominic Miller [SOLD OUT]

Czwartek

20/04/2023 19:00

Kup bilety na Going.

Dominic Miller, muzyk stale współpracujący ze Stingiem, wyrusza w kolejną solową trasę koncertową aby promować nowe wydawnictwo – album  “Vagabond”!

Miller urodzony w Buenos Aires studiował grę na gitarze w prestiżowym bostońskim Berklee College i London Guildhall School of Music. Jest poszukiwanym muzykiem sesyjnym od późnych lat 80., a jego lista zobowiązań wymyka się kategoryzacji, ale obejmuje współpracę z Philem Collinsem, The Chieftains, Eddi Reader, Katie Melua, Bryanem Adamsem, Paulem Youngiem, Nigelem Kennedym, Peterem Gabrielem i Tiną Turner, żeby nadmienić tylko kilka z nich.

Teraz wraz z nowym albumem „Vagabond” doda kolejną pozycję do swojej solowej dyskografii. Nagrany w studiu „La Buissonne” na południu Francji ze światowej klasy muzykami – Zivem Ravitzem na perkusji, Nicolasem Fiszmanem na basie i Jacobem Karlzonem na fortepianie, stworzył fascynującą mieszankę brzmień jazzu, popu, akustycznego folku i współczesnej muzyki klasycznej z elementami łacińskimi. „Vagabond” łączy wszystkie te style, tworząc coś zupełnie nowego. Odpowiedni termin gatunkowy dla takiej symbiozy jeszcze nie istnieje, ale czujemy, że wkrótce się pojawi.

Skład:
Dominic Miller – guitars
Nicolas Fiszman – bass
Jacob Karlzon – piano
Nicolas Viccaro – percussion

Drzwi 19:00
Koncert 20:30

Nie prowadzimy rezerwacji stolików. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia i zajęcia miejsc.
Po wyprzedaniu koncertu nie będzie prowadzona sprzedaż na bramce.

Do zobaczenia!

Więcej koncertów