Wróć

25/11: Avishai Cohen Quartet [SOLD OUT]

Piątek

25/11/2022 19:00

Kup bilety na Going.

Niesamowity Avishai Cohen Quartet w Jassmine!

Avishai Cohen to rozpoznawany na całym świecie muzyk o indywidualnym i unikalnym brzmieniu. Na scenie jest aktywny jako lider, współlider i sideman, a podziwiany za swoją wszechstronność i umiejętność wpasowania się w różne klimaty jazzu.

Na jego nowym albumie Naked Truth (wydanym w 2022 roku) można odnaleźć surowe piękno i wrażliwość w brzmieniu trąbki Avishai Cohena. W dużej materiał składa się z muzyki chwili, uksztatowanej podczas niezwykłej sesji nagraniowej na południu Francji. Przez większość czasu izraelski trębacz skrupulatnie wytycza drogę, śledzony przez swoich długoletnich towarzyszy — pianistę Yonathana Avishai, basistę Baraka Moriego i perkusistę Ziva Ravitza — którzy dzielą intuicyjne zrozumienie i czujność na subtelnie zmieniające się akcenty muzyki. Avishai opisuje album jako wynik dwuletniej medytacji.

„Cohen to wielokulturowy muzyk jazzowy, którego przodkiem jest Miles Davis. Podobnie jak Davis, potrafi sprawić, że trąbka stanie się narzędziem do wypowiadania najbardziej przejmujących ludzkich okrzyków”. — Thomas Conrad, JazzTimes

Zapraszamy!

Skład:
Avishai Cohen (trumpet)
Barak Mori (bass)
Yonathan Avishai (piano)
Ziv Ravitz (drums)

Posłuchaj:
https://youtu.be/nMN1HDOBmqo
https://youtu.be/8CvpzZupRK8

Drzwi 19:00
Koncert 20:30

Do zobaczenia!

Więcej koncertów