Wróć

27/05: BILLY COBHAM’ SPECTRUM 50 BAND

Sobota

27/05/2023 19:00

Kup bilety na Going.

„SPEKTRUM 50” – koncerty z okazji pięćdziesiątej rocznicy powstania albumu.

„Kiedy nagrywałem pierwotny album Spectrum LP w 1973 roku, nie miałem pojęcia, że ta muzyka nadal będzie interesować szeroką publiczność w następnym stuleciu. Oto mamy dwadzieścia trzy lata w tym tysiącleciu, a to muzyczne portfolio wciąż jest poszukiwane przez wielu z diaspory na całym świecie. Nigdy się tego nie spodziewałem.

Jestem szczęśliwy, że mogę występować na scenie z przyjaciółmi, towarzyszami i współpracownikami, czyli trzema osobami, które wspierały mnie w różnych momentach w ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat. Dzięki Gary’emu, Michaelowi i Rocco „muzyczne oblicze” Spectrum nabiera osobowości pielęgnowanej przez wielu w tym okresie, ale stworzonej przeze mnie przy wsparciu Tommy’ego Bolana, Lelanda Sklara i Jana Hammera.

My, Spectrum 50, nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami naszym wspólnym muzycznym wizerunkiem. Przyjdź i poznaj nas w czasie rzeczywistym.” Billy Cobham

Posłuchaj:
https://youtu.be/lLLZYltf3GU
https://youtu.be/_VakN0BA2Vc
https://youtu.be/-TaaCkjoITQ

Skład:
Billy Cobham „Spectrum 50”
Gary Husband – Keyboards
Rocco Zifarelli – Guitars
Michael Mondesir – Bass

Drzwi 19:00
Koncert 20:30

Nie prowadzimy rezerwacji stolików. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia i zajęcia miejsc. Po wyprzedaniu koncertu nie będzie prowadzona sprzedaż na bramce.

Do zobaczenia!

Więcej koncertów