Wróć

28/08: Immortal Onion

Sobota

28/08/2021 19:30

Kup bilety na Going.

Dokładnie rok temu Immortal Onion wydało album „Ausfahrt XD”, z którego to dwa utwory zostały nagrane podczas koncertu w Jassmine.

W tym roku przygotowaliśmy limitowaną edycję płyty, zaledwie 100 egzemplarzy, które można zakupić razem z biletem na koncert!

Pełne brzmienie płyty winylowej zdobi okładka autorstwa Konrada Wullerta z grafiką z plakatu koncertu.

Immortal Onion – trio w składzie:

Ziemowit Klimek -kontrabas/bass/moog,

Tomir Śpiołek – instrumenty klawiszowe

Wojtek Warmijak – perkusja.

Inspiracją dla powstania Immortal Onion byli artyści tacy jak: Esbjörn Svensson, Hiromi Uehara, Tigran Hamasyan, czy Tosin Abasi. Od początku ideą przewodnią zespołu było łączenie często bardzo odmiennych gatunków takich jak: jazz, minimal music, fusion, trap, czy progresywny metal. Mimo takiej rozbieżności stylistyk, w których się obracają, zespół stworzył własny rozpoznawalny język.

Wszystko zaczęło się w Gdańsku. Wtedy jako laureaci programu „Jazzowy Debiut Fonograficzny” Instytutu Muzyki i Tańca wydali w 2017 r. swoją pierwszą płytę „Ocelot of Salvation”. Wystąpili z debiutanckim materiałem w 11 państwach, a podsumowaniem dwóch lat koncertowania było wydanie własnym nakładem w 2019 r. albumu „Ocelot of Salvation | Live in Sopot”. Kolejny album nagrali w 2020 roku, drugą studyjną ,,XD [Experience Design]” , pół roku później „Ausfahrt XD” …

Na płycie znajduje się aż 5 utworów. Pierwsze dwa numery to zapis wyjątkowego koncertu w Jassmine. Stronę B otwiera oryginalna interpretacja utworu „Leaving” z repertuaru Hani Rani (z którą regularnie grywa dwóch członków Immortal Onion), następnie premierowy i mocno elektroniczny „Zu Hause” i na deser „Eye Tracking”.

Tracklista:

A1. Immortal Onion – Triggers (Live at Jassmine)

A2. Immortal Onion – IA [Information Architecture] (Live at Jassmine)

B1. Hania Rani – Leaving (Immortal Onion Rework)

B2. Immortal Onion – Zu Hause

B3. Immortal Onion – Eye Tracking (Hadrych Rework)

Doświadczanie ich muzyki na żywo to jak wejście w innego świata, ale międzygatunkowe brzmienie tworzy spójny krajobraz dźwięków, w którym chce się być.

Do zobaczenia!

Drzwi: 19:00
Koncert: 20:30

EARLY BIRDS bilety – 55 PLN, BILET i ALBUM – 155 PLN

Jassmine, Wilcza 73, Warszawa

Więcej koncertów