Wróć

27/11: Jazz Po Polsku: Piotrowski-Smoczyński-Gradziuk-Tomczyk / Confusion Project [SOLD OUT]

Niedziela

27/11/2022 19:00

Kup bilety na Going.

Czołówka polskiej sceny jazzowej w ramach JAZZ PO POLSKU „Live Session for China & Korea 2022” od września w Jassmine! Kolejnymi występami, jakie zaprezentujemy naszej publiczności będą Piotrowski/Smoczyński/Gradziuk/Tomczyk i Confusion Project

Piotrowski/Smoczyński/Gradziuk/Tomczyk to jazz, elektronika, improwizacja, przestrzeń… Nowa formacja na polskiej scenie muzycznej, występująca w składzie: Grzech Piotrowski, Jan Smoczyński, Krzysztof Gradziuk oraz Gniewomir Tomczyk. Zespół wykonuje różnorodne i niezwykle barwne improwizacje, wykorzystując instrumenty akustyczne jak i elektroniczne. Modulacja brzmień saksofonu, loopery, syntezatory, perkusja hybrydowa, instrumenty perkusyjne oraz preparowane, pozwalają artystom odkrywać nowe przestrzenie muzyczne a odbiorcy zanurzyć się w niecodziennych obrazach, odcieniach i kolorach. Projekt zainaugurował podczas w 2021 roku.

Skład:
Grzech Piotrowski – saksofon 
Jan Smoczyński – instrumenty klawiszowe
Krzysztof Gradziuk – perkusja 
Gniewomir Tomczyk – perkusja/sample

Confusion Project to trio jazzowe z Polski, które powstało w 2013 roku. Według krytyków muzyka Confusion Project to neoromantyczne podejście do jazz fusion, z rozbudowanymi kompozycjami, mocnymi melodiami i złożonymi rytmami. Confusion Project wydało do tej pory 3 albumy, trzeci to album koncepcyjny zatytułowany „Primal”. Primal to suita podzielona na części opisujące podróż samotnego człowieka, który w kontakcie z naturą odnajduje swoją prawdziwą naturę i pierwotność.

Skład:
Michał Ciesielski – piano 
Piotr Gierszewski – bas 
Adam Golicki – perkusja

Drzwi – 19:00
Start I koncertu – 20:30
Start II koncertu – 22:00

www.jazzpopolsku.pl

Do zobaczenia w Jassmine!

Więcej koncertów