Wróć

29/10: Judith Hill [SOLD OUT]

Sobota

29/10/2022 19:00

Kup bilety na Going.

Niezwykła postać światowej sceny jazzu i soulu, wielokrotnie nagradzana i zapraszana do współpracy przez najgorętsze nazwiska – Judith Hill wystąpi pod koniec października w Jassmine!

„Chciałam uosabiać Hollywood jako kobietę, która przeżyła. W swojej karierze przeszłam przez wiele wzlotów i upadków, a show musi trwać dalej.”

Pochodząca z Los Angeles i mieszanej japońsko-afroamerykańskiej rodziny muzycznej, Judith Hill od lat pnie się po kolejnych szczeblach kariery wokalnej. Matka Michiko i ojciec Robert (aka Pee Wee) spotkali się w zespole funkowym w latach 70. i nadal występują w zespole wspierającym Judith, a ich wkład można było usłyszeć w całym albumie „Baby, I’m Hollywood”. Po ukończeniu Biola University na wydziale kompozycji muzycznej, Hill wyjechała do Francji w 2007 roku, aby dołączyć do zespołu koncertowego francuskiej supergwiazdy Michela Polnaeffa. Zainspirowana zdecydowała o powrocie do Stanów. Wtedy Judith błyskawiczne rozpoczęła drogę soulowej wokalistki, autorki tekstów i liderki zespołu.

W Jassmine wystąpi z materiałem z LP „Baby, I’m Hollywood” – albumu składającego się z 13 utworów, wydanego w marcu 2021.

Posłuchaj:

Skład:
Judith Hill – vocal / Piano / Guitar
Peewee Hill – Bass
Michiko Hill – Keyboard / B3
John Staten – Drums

Drzwi 19:00
Koncert 20:30

Do zobaczenia!

Więcej koncertów