Wróć

3/12: Sonia Stein [SOLD OUT]

Sobota

03/12/2022 19:00

Kup bilety na Going.

Wokalistka Sonia Stein urodziła się w Berlinie, ale jej wędrówki po świecie zaczęły się wcześnie. Po spędzeniu trzynastu lat w Polsce, wyruszyła do Bostonu, gdzie studiowała w Berklee College Of Music, a następnie do Nowego Jorku i Londynu.

To właśnie w Londynie rozpoczęła się jej edukacja muzyczna; ponieważ studiowanie muzyki zostało przyćmione przez faktyczne tworzenie muzyki.Zakotwiczony w Londynie, piękny, klimatyczny, zabarwiony R&B wokal Sonii przykuł uwagę producenta Liama Howe (FKA Twigs, Adele, Jessie Ware) i para natychmiast się porozumiała, czego rezultatem były niesamowite „One Of These Things”. EP, a następnie EP „Eat Your Words”, EP „See Me Now”, EP „Letters” i ostatnio „Lessons From Earth – Part 1”, które pokazują jej szeroki zakres wokalny i talent.

Po zgromadzeniu ponad sześciu milionów wyświetleń na YouTube i ponad siedmiu milionach streamów z singlami, w tym „Coexist”, „Letters To You”, „London Used To Feel So Cool” i „Zoom Out” Sonia pnie się w górę, a na początku grudnia zagra koncert w Jassmine.

Posłuchaj:
https://www.youtube.com/watch?v=ER5MrhwTDEY
https://www.youtube.com/watch?v=S1mP-CghL_I
https://www.youtube.com/watch?v=9nAFrVQpQpk

Drzwi 19:00
Koncert 20:30

Do zobaczenia!

Więcej koncertów