JAZZ PO POLSKU: Sławek Pezda Quartet

22/11 18:00
Kup bilet

W ramach projektu JAZZ PO POLSKU „Warsaw Live Sessions” odbędą się kolejne autorskie koncerty czołówki polskiej sceny jazzowej, a także gości z zagranicy.

Sławek Pezda Quartet to zespół, który od lat zachwyca słuchaczy swoją energią i kreatywnością. Zespół nie boi się eksperymentować i wciąż poszukuje nowych muzycznych ścieżek, łącząc tradycję z nowoczesnością.

W 2022 roku grupa wydała swój debiutancki album zatytułowany „Tribute to Tenor Legends”. W październiku 2025 roku ukazał się najnowszy album „Meditations”, zawierający autorskie kompozycje oraz swobodną improwizację. 

Kwartet występował na takich festiwalach jak: Festiwal Jazz Jantar w Gdańsku, Posejdon Jazz Festiwal w Giżycku, Summer Jazz Festival w Krakowie, Podkarpacka Jesień Jazzowa w Rzeszowie, Novum Jazz Festival w Łomży, Elbląskie Święto Muzyki.

Zespół

  • Sławek Pezda saksofon tenorowy
  • Mateusz Gawęda fortepian
  • Alan Wykpisz kontrabas
  • Grzegorz Pałka perkusja

Drzwi 19:00
Koncert 20:30

Nie prowadzimy rezerwacji stolików.
Zachęcamy do wcześniejszego przybycia i zajęcia miejsc.
Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy