Wróć

12/05: Lucy Woodward

Czwartek

12/05/2022 19:00

Kup bilety na Going.

Twittują o niej Rod Stewart i Russell Crowe, zachwycają najważniejsze media. Lucy Woodward to głos nie z tej Ziemi, a przekonamy się o tym na żywo już w maju!

Lucy pochodzi z Europy, skąd w wieku 5 lat przeprowadziła się do Nowego Jorku. Muzyczne zacięcie i talent odziedziczyła po swoich rodzicach – muzykach i nauczycielach. Pierwszy muzyczny kontrakt podpisała w 2003 roku. Szybko zrezygnowała z kariery popowej na rzecz ambitniejszych brzmień, i tak po kilku latach powróciła do jazzu, bluesa i soulu.

Ze Snarky Puppy nagrała utwór “Too Hot To Last”, który znalazł się na ich wspólnym albumie narodzonym Grammy „Family Dinner”. Płyta otworzyła jej drzwi do międzynarodowej kariery na nowo – od 2011 gra z, i przed największymi globalnymi gwiazdami, które cenią jej profesjonalne podejście do muzyki i niezwykły talent.

Album Music!Music!Music! to pierwsza jej tego typu współpraca z legendarnym Charliem Hunterem, a I’m a Stranger Here, wydany w 2021, to kontynuacja tej konwencji z nowymi coverami.

Lucy w 2022 wyda swój siódmy solowy album, a w Jassmine na pewno usłyszymy utwory z tego materiału.

Posłuchaj:
Too Hot to Last: https://youtu.be/9J7hlSTiysY
Kiss Me Mister Histrionics: https://youtu.be/_3QLU6Ifb2Y
Stranger Blues: https://youtu.be/_ln6Zwxo6ZA

Skład:
Lucy Woodward – vocals
Jelle Roozenburg – guitar
Jaime Peet – drums
Aäron Bouwman – bass

Drzwi 19:00
Koncert 20:30

Do zobaczenia!

Jassmine, Wilcza 73, Warszawa

Więcej koncertów