Wróć

05/02: Wayne Snow [SOLD OUT]

Sobota

05/02/2022 19:00

Kup bilety na Going.

Rewelacja muzyki neo-soul, soultronic, jazz – Wayne Snow wystąpi w Jassmine!

Miliony słuchaczy na Spotify, wyprzedane koncerty od Londynu po Berlin, przez wielu mianowany na jednego z najważniejszych wschodzących artystów alternatywnej sceny. Niezwykła muzyka Wayne’a Snow’a łączy w sobie słoneczne, soulowe klimaty z jego nigeryjskimi korzeniami. Dorastając poddawał się muzycznym wpływom takich artystów, jak: Sade, King Sunny Ade, Marvin Gaye, Sun-Ra czy Fela Kuti.

Jego przeprowadzka do Berlina w 2013 przyniosła mu nowe możliwości do zaistnienia na scenie i zyskanie zasłużonego rozgłosu przez przeróżne kolaboracje – to krótko po tym powstała Red Runner EP wydana na Tartelet Records. Wayne bardzo płynnie wtopił się w berlińską scenę future jazz / neo soul i szybko stał się jej jednym z najjaśniejszych punktów. Jego debiutancki album Freedom TV odniósł niebywały sukces i był wspierany przez takie platformy, jak: Clash, MOJO, Vice, Boiler Room, czy samego Gilesa Petersona.

Jeśli, jak sam mówi, jego muzyka jest żywym organizmem, a melodie odbiera jako paletę kolorów, to w lutym w Jassmine czeka nas coś więcej niż koncert.

Band:
Kesiena Ukochovbara – vocals
Szabolcs Bognar- keys and synths
Zecke Daniel Ruckman – drums
Hal Strewe – bass

Do zobaczenia!

Drzwi 19:00
Koncert 20:30

Więcej koncertów